SARS-CoV-2 | mimořádná situace a její řešení k 3.4.2020

Vážení zákazníci,

společně s Vámi čelíme situaci, která bezprecedentně omezuje běh našich životů i cestovních plánů. Jsme si jisti, že doba dovolených nekončí. A byť nás aktuální dění plní pochybami, věříme, že velmi brzy nadejde moment obratu a s ním i návrat k normálnímu životu.

Nikdy dříve jsme ani my, ani Vy něco podobného nezažili. Aktuální situace je krajně nepřehledná, nemá oporu v legislativě a částečně živena nezodpovědnými výroky některých představitelů státu vede k šíření obav a paniky a obrací Vás, naše klienty, proti nám. V konečném důsledku je i příčinou bezdůvodného rušení cest vzdálených, o jejichž konání není zdaleka rozhodnuto.

S ohledem na výše uvedené CK ESO travel s účinností od 04.04.2020 zastavuje příjem a vyřizování žádostí o odstoupení od smlouvy o zájezdu, a to u všech smluv uzavřených před 08.03.2020, tedy před počátkem korona virové krize.

Platnost opatření je dočasná. Závisí na připravovaném právním rámci, který by měl zohlednit mimořádnost a globálnost situace, s níž současná legislativa nepočítá, a její drtivý dopad na cestovní ruch. Takový zákonodárný proces aktuálně probíhá napříč většinou zemí Evropské unie. Výsledky očekáváme v řádu dnů či týdnů.

Činíme tak po zralé úvaze. Navzdory očekávané reakci nelibosti, bychom Vás proto chtěli požádat o trpělivost a zároveň ujistit, že přijaté opatření má pouze odkladný účinek.

S úctou

ESO travel

Máte dotaz? Napište nám!

Můžete i zavolat! 800 211 212

Proč cestovat s námi?

  • 1 Máme širokou a aktuální nabídku plaveb z celého světa.
  • 2 K dispozici jsou Vám naši zaměstnanci na více než 50 pobočkách, kteří Vám pomohou s výběrem plavby nebo Vám sestaví nabídku dle Vašich specifických požadavků.
  • 3 Je za námi více než 90 let zkušeností silné cestovní kanceláře.
  • 4 U nás si plavbu vybere opravdu každý, kdo hledá kvalitu, spolehlivost a chce zažít „jinou dovolenou“.

Newsletter

Chcete dostávat naše novinky mailem?

Objevte kouzlo cestování lodí

další články »
Plavba Martinik: Co všechno můžete zažít ve Fort-de-France a jeho okolí?

Plavba Martinik: Co všechno můžete zažít ve Fort-de-France a jeho okolí?

Francouzský zámořský department v Karibském moři je nádherný kousek planety. Najdeme ho mezi ostrovy Svatá Lucie a Dominika a v pohodě se tu domluvíte francouzsky. více »

Věci, které si sbalit s sebou před plavbou na lodi

Věci, které si sbalit s sebou před plavbou na lodi

A je to tady! Do vaší vysněné dovolené na lodi zbývá posledních pár dnů. Co si sbalit s sebou? více »

Oddysey of the Seas

Oddysey of the Seas

Představujeme nový přírůstek do flotily společnosti Royal Carribean International. Na vlny se spustí koncem roku 2020. více »

Hamburk: Průvodce městem a zajímavé tipy co navštívit

Hamburk: Průvodce městem a zajímavé tipy co navštívit

Přístavní skvost s jedinečnou atmosférou. Některé zdroje mu přisuzují i pojmenování „německá brána do světa“. Nutno podotknout, že zcela oprávněné. více »