MSC Bellissima nabízí kajuty s whirlpoolem, virtuální asistentku nebo největší LED obrazovku na moři

04. 04. 2019

1 msc_mrv_piscina_principal

Úžasný obří plovoucí resort poslední generace bude vyplouvat z italského Janova a brázdit vody Středomoří. Loď MSC Bellissima, která byla na vodu poprvé spuštěna 3. 3. 2019, je součástí rodiny MSC Cruises a společně se svou starší „sestrouMSC Meraviglia se postará o nezapomenutelné zážitky celé rodiny. Loď může převážet až 5 700 pasažérů a díky své velikosti se v době spuštění na moře stala dvanáctou největší lodí světa. Co vám může nabídnout? Málo toho rozhodně není.

2 msc_mrv_barcoii

Ekologická loď o rozměrech tří fotbalových hřišť

Loď, která má na délku rozměry tří fotbalových hřišť, byla postavena v loděnicích STX-France v Saint-Nazaire na atlantském pobřeží. Na moře byla spuštěna po třech letech stavby. Společnost MSC Cruises se dlouhodobě zaměřuje na omezení dopadu provozu svých lodí na životní prostředí. Také MSC Bellissima proto bude vybavena technologií pro neutralizaci uhlíkových emisí a mnoha dalšími ekologickými vychytávkami.

MSC for me propojuje pasažéry i posádku

Největším tahákem a hlavním highlightem krásky jménem MSC Bellissima je nepochybně inovativní technologie MSC for Me“, která propojuje hosty lodi s ostatními pasažéry, posádkou a lodí samotnou a slibuje tak ještě lepší zážitek z celé plavby. Když se k tomu všemu přidá ještě dvoupatrová, 100 metrů dlouhá vnitřní promenáda, jejíž součástí je 80 metrů dlouhá LED kupole, na kterou jsou 24 hodin denně promítány okouzlující panoramata včetně východů a západů slunce nebo noční oblohy, konkurenta budete hledat pouze stěží.

3 msc_mrv_promenade

Cirque du soleil na moři i třípodlažní promenáda

O zábavu je na lodi MSC Bellissima postaráno. Vždyť k dispozici je nespočet atrakcí pro velké i malé návštěvníky. Jen okrajově zmíníme třeba panoramatické prostory, velké divadlo a velkolepý zábavní park spojený s venkovním aquaparkem nebo třípodlažní vnitřní promenádu. Zapomenout nesmíme ani na světově uznávaný Cirque du soleil, který se tentokrát představí na moři. A co můžete od jeho umělců očekávat? Více než hodinové akční představení s artistickými výkony, které jsou situovány do krásného příběhu.

4 msc_mrv_cirque_soleil_msc

Jeden z nejlepších aquaparků a bazénů na moři

Aby toho nebylo málo, výčet zábavných aktivit ani zdaleka nekončí. Pro všechny věkové skupiny je na lodi připravený jeden z nejlepších a nejpropracovanějších aquaparků na moři. Součástí aquaparku jsou tři otočné klouby, "Himálajský most", řada skluzavek a bazénů. Odpočinou a zrelaxovat se můžete také u hlavního bazénu, který je během večera kouzelně nasvícen. Zajímavostí tohoto bazénu je skutečnost, že jde o jeden z největších bazénů na moři. Po setmění je bazén navíc doplněný o obrovskou LED obrazovku.

5 msc_mrv_aqua_park

Lázně, posilovna a 20 barů

Na své si tady přijdou ale také dospělí. Pro ně je na lodi připravena posilovna vybavená kardio a posilovacími stroji značky Technogym, denní lázně s množstvím saun a relaxačních procedur, ale také nespočet barů a restaurací. Konkrétně se tady můžete občerstvit nějakou tou středomořskou specialitou v některé z deseti tematicky zaměřených restaurací.

6 msc_mrv_teppanyaki

Drink vám namíchají ve dvaceti barech, kde hraje odlišná živá hudba. Pokud máte z plavby na lodi obavy a děsíte se její přeplněnosti, pak je v případě MSC Bellissimi hoďte za hlavu. Na každého pasažéra připadá skoro 10 metrů čtverečních veřejných ploch a o jeho pohodlí pečuje více než 1 564 členů posádky.

7 yacht_club1

Největší LED obrazovka na moři

MSC Bellissima zaujímá hned několik světových „nej“. Hostí nejlepší cirkus světa a nabízí i největší LED obrazovku na moři. Ta pokrývá celý strop vnitřní promenády. Konkrétně jde o plochu 5 100 m2, což rozhodně není málo. Tahle kráska navíc přenáší vizuální kouzlo nepřetržitě. Těšit se můžete na atmosférickou digitální oblohu, která oživuje celou oblast inspirativními výhledy, událostmi, východy a západy slunce i hvězdnou noční oblohou.

Kajuty i pro ty nejnáročnější. S virtuální asistentkou

8 msc_mrv_suite_duplexii

Součástí lodi je 1 282 balkonových, 175 rodinných, 136 ocean View a 650 vnitřních kajut. Samostatnou kapitolou je pak 12 vnitřních studií. Některé z kajut mají vlastní whirlpool vířivku. Zajímavostí kajut Bella, Fantastica a Aurea Experience je virtuální asistentka ZOE, která je připravena zodpovědět klientům nejčastější otázky týkající se života na palubě lodi. ZOE komunikuje v sedmi světových jazycích (včetně angličtiny a němčiny) a je vůbec první virtuální asistentkou na palubě lodi.

Exkluzivní MSC Yacht Club

9 msc_mrv_yacht_club

Zajímavostí je i exkluzivní MSC Yacht Club – půvabné apartmá doprovázené 24 hodinovou službou majordoma. V apartmá najdete třeba prostěradla z egyptské bavlny, širokoúhlou televizi, osobní balkon nebo vlastní mini bar. Ubytovaní v této kajutě mají exkluzivní přístup k panoramatickému diskrétnímu salonku, kde jsou nápoje a gurmánské chuťovky podávané formou švédského stolu servírovány po celý den. Samozřejmostí je i virtuální asistentka ZOE.

Rubrika: lodě

Vybíráme to nejlepší z plaveb

Francie, Itálie, Malta, Španělsko

Loď: MSC Bellissima | Nocí: 7| Vyplutí: Marseille
Termíny vyplutí:

Francie, Itálie, Malta, Španělsko

Loď: MSC Bellissima
Počet nocí: 7
Přístav vyplutí: Marseille

USA, Jamajka, Kajmanské ostrovy, Mexiko,...

Loď: MSC Seaside | Nocí: 7| Vyplutí: Miami
Termíny vyplutí:

USA, Jamajka, Kajmanské ostrovy, Mexiko, Bahamy

Loď: MSC Seaside
Počet nocí: 7
Přístav vyplutí: Miami

Španělsko, Francie, Itálie

Loď: MSC Seaview | Nocí: 7| Vyplutí: Barcelona
Termíny vyplutí:
zobrazit mapu 21 280,- od 16 150,- Detail plavby »

Španělsko, Francie, Itálie

Loď: MSC Seaview
Počet nocí: 7
Přístav vyplutí: Barcelona

« zpět na hlavní stránku

Proč cestovat s námi?

  • 1 Máme širokou a aktuální nabídku plaveb z celého světa.
  • 2 K dispozici jsou Vám naši zaměstnanci na více než 50 pobočkách, kteří Vám pomohou s výběrem plavby nebo Vám sestaví nabídku dle Vašich specifických požadavků.
  • 3 Je za námi více než 90 let zkušeností silné cestovní kanceláře.
  • 4 U nás si plavbu vybere opravdu každý, kdo hledá kvalitu, spolehlivost a chce zažít „jinou dovolenou“.

Newsletter

Chcete dostávat naše novinky mailem?

Objevte kouzlo cestování lodí

další články »
Sólo plavba po moři: 6 důvodů, proč bude naprosto dokonalá

Sólo plavba po moři: 6 důvodů, proč bude naprosto dokonalá

Dopřejte si odpočinek dle svých představ a vyrazte na sólo vysněnou plavbu! Bude to nejlepší dovolená vašeho života.  více »

10 míst a situací na lodi, ze kterých potřebujete mít fotku

10 míst a situací na lodi, ze kterých potřebujete mít fotku

Fotky a selfíčka patří ke každodennímu životu, k dovolené pak obzvlášť. Pokud se chystáte na plavbu na výletní lodi, tahle místa jsou pro zachycení okamžiku jako stvořená. více »

Nová loď Costa Firenze: Humanoidní roboti reagující na lidské emoce i skywalk

Nová loď Costa Firenze: Humanoidní roboti reagující na lidské emoce i skywalk

Nejnovější přírůstek flotily Costa Cruises bude na vodu slavnostně spuštěn na podzim roku 2020. Už nyní je ale možno rezervovat plavby na palubě luxusní lodi, kde se snoubí věhlasný styl a tradiční italská pohostinnost. více »

Nejlepší místa pro šnorchlování ve Středomoří

Nejlepší místa pro šnorchlování ve Středomoří

Vydat se na chvíli pod mořskou hladinu, do pestrobarevného světa plného života, to je, panečku zážitek. Pokud se letos vydáváte na dovolenou do Středomoří, věnujte den či dva návštěvě některé z těchto destinací, kde si... více »