10 nejlepších lodních kajut současnosti: Krystaly Swarovski i piano za 250 000 dolarů

11. 12. 2017

Kajuta Crystal Penthouse (lodní společnost Crystal Cruises, loď Crystal Serenity)

Okouzlující apartmán s rozlohou 125 čtverečních metrů je prakticky jedním velkým panoramatickým oknem. Prosklená kajuta od stropu až po podlahu umožňuje pozorovat okolní krásy v kteroukoli denní či noční dobu, bez toho, abyste museli kajutu opustit. To vše ale při zachování naprostého soukromí. Obří kajutu osvětlují přenádherné lustry, vykládané Swarovski krystaly, podlahu tvoří dřevěné parkety i italské mozaikové dlaždice. Součástí kajuty je i soukromá venkovní paluba, ložnice s TV místností, hala s prádelnou, ale i jídelna. Apartmá má pochopitelně soukromý vchod.

Kolik vás to bude stát? Cena za jednu noc v luxusní kajutě Crystal Penthouse začíná na 1 762 dolarech za osobu při plavbě Karibikem.

Kajuta Crystal Penthouse je jednou obří panoramatickou vyhlídkou.

Zdroj: http://www.crystalcruises.com

Kajuta Penthouse Suites (lodní společnost Celebrity Cruises, lodě Celebrity Solstice, Eclipse, Equinox, Reflection, Silhouette

Venkovní verandy o rozměrech 40 čtverečních metrů s kompletním terasovým vybavením, obří vnitřní prostory s dřevěnými podlahami, plyšovým nábytkem, ale třeba i 52palcový LCD televizor s prostorovým zvukem – potřebujete další důvody, proč začít šetřit na pár nocí v kajutě Penthouse Suites? Pokud vás nepřesvědčilo ani výše uvedené, pak doplníme, že součástí kajuty je i jídelna pro osm osob, ložnice s postelí King Size, mramorovou vanou a vířivkou.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutě Penthouse Suites začínají na 1 100 dolarech za osobu při plavbě Karibikem.

Luxusní nábytek, značkové vybavení i mramorová vana – tohle najdete v kajutě Penthouse Suites.

Zdroj: https://www.celebritycruises.com

Kajuta Owner's Suites (lodní společnost Norwegian Cruise Line, lodě Marina a Riviera)

185 metrů čtverečních je připraveno pouze pro vás a vaši drahou polovičku. Kajuty jsou vybaveny nábytkem a zařízením, které osobně navrhoval proslulý módní návrhář Ralph Lauren. Součástí ložnice je opět postel o velikosti King Size, která doslova vybízí k romantickým hrátkám, ale i pohodovému odpočinku. Kajuta má vlastní vchod s ebenovým klavírem a její součástí je třeba i mediální kout s profesionálním zábavním systémem. Koupelna je vybavená luxusní vířivkou, ale i koupelnovou kosmetikou Bulgari. Ubytujete-li se v kajutě Owner's Suites, získáte automaticky přístup do salonku Executive Lounge, kde si můžete zdarma pochutnávat na gastronomických specialitách, nealkoholických nápojích a ještě získáte osobního komorníka, který vám bude k dispozici 24 hodin denně.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutě Owner's Suites začínají na 1 700 dolarech za osobu při plavbě Karibikem.

Nábytek a doplňky pro tyto kajuty navrhoval sám Ralph Lauren.

Zdroj: https://fthmb.tqn.com

Kajuta Royal Loft Suites (lodní společnost Royal Caribbean, lodě Allure of the Seas, Anthem of the Seas, Oasis of the Seas a Quantum of the Seas)

Když se k rozloze kajuty, která činí neuvěřitelných 149 čtverečních, přidá balkon o dalších 80 metrech, vznikne obří luxusní prostor i pro ty nejnáročnější cestovatele. Apartmán je tvořen dvěma patry a pojme až šest osob. Součástí kajuty jsou prosklená okna umožňující panoramatický výhled po okolí. Kajuta má rovnou dvě ložnice a obří obývací prostor, jehož dominantou je nepochybně luxusní sedačka, která se v případě potřeba promění na obří manželskou postel.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutě Royal Loft Suites začínají na 1 224 dolarech za osobu při plavbě Karibikem.

Kajuty Royal Loft Suites jsou dvoupatrové a pojmou až 6 osob.

Zdroj: royalcaribbean.com

Kajuty Balmoral a Sandringham Duplexes (lodní společnost Cunard Cruise Line, loď Queen Mary 2)

Obří dvoupatrové apartmány disponují luxusním zakřiveným schodištěm, které vede do impozantní ložnice v patře. Součástí koupelen jsou mramorové vany a vířivky i samostatný sprchový kout. Obytný prostor se rozkládá na více než 200 metrech čtverečných, jejichž součástí je i venkovní terasa, na kterou jde ale dost dobře vidět z veřejných palub, což může být pro určitou skupinu cestovatelů zajímavým benefitem.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutách Balmoral a Sandringham Duplexes začínají na 2 628 dolarech za osobu při transatlantické plavbě.

Kajuty nabízí neuvěřitelný prostor dosahující 200 metrů čtverečných.

Zdroj: http://sparkx.org

Kajuta Haven 3-Bedroom Garden Villas (lodní společnost Norwegian Cruise Line, lodě Norwegian Gem, Norwegian Jade, Norwegian Jewel a Nowegian Pearl)

Pokud vám byly rozlohy předchozích apartmánů málo, máme pro vás opravdový skvost. Tím jsou obří kajuty lodí Norwegian Gem, Norwegian Jade, Norwegian Jewel a Nowegian Pearl, z nichž některé dosahují neuvěřitelných 500 metrů čtverečných! Kajuta je tvoře megalomanským obývacím pokojem, barem, rozlehlým jídelním stolem, třemi ložnicemi s manželskou postelí o velikosti King nebo Queen size a vlastní zahraní terasou s venkovním jídelním koutem i hot tube. Ubytovaní hosté mají navíc přístup třeba do soukromého bazénu, na sluneční terasy i do zdejší posilovny.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutě Haven 3-Bedroom Garden Villas začínají na 1 200 dolarech za osobu při plavbě Karibikem.

Některé z palub dosahují úctyhodné rozlohy 500 metrů čtverečných!

Zdroj: norwegianvoyages.com

Kajuta Regent Suite (lodní společnost Regent Seven Seas Cruises, loď Seven Seas Explorer)

Kajuta Regent Suite je ztělesněním dokonalého luxusu a už ve svém prapočátku byla navrhnuta jako vůbec ta nejluxusnější kajuta na moři. Na 270 čtverečních metrech najdete vlastní lázně, wellness, i saunu. Samozřejmostí je i venkovní balkón o 90 metrech čtverečních. Součástí apartmá je panoramatický výhled po okolí, mramorové vybavení a doplňky z exotického dřeva nebo klavír Steinway Arabesque za 250 000 dolarů. V kajutě jsou i dva televizory s vysokým rozlišením 4K a každý pokoj je doplněn uměleckými knihami s omezeným počtem výtisků. Chybět nesmí samozřejmě ani takové doplňky jako luxusní mísy značky Murano nebo ručně vyrobené dekorace.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutě Regent Suite začínají na 5 000 dolarech za osobu.

Součástí kajut Regent Suite je mramor, exotické dřevo i klavír za 250 000 dolarů.

Zdroj: skift.com

Kajuta Owner's Suites (lodní společnost Silversea Cruises, loď Silver Spirit)

Kajuty tohoto typu jsou na palubě pouze dvě. Jejich rozloha činí asi 120 metrů čtverečních a místnosti jsou vyloženy světlým dřevem, které doplňují skleněné a kovové doplňky a stylový nábytek. Součástí obývacího pokoje je zapuštěné jemné osvětlení, televizor s plochou obrazovkou i pracovní kout s luxusním psacím stolem. Součástí kajuty je i vlastní jídelna s kávovarem Illy, dvě ložnice (v jedné z nich je i mramorová koupelna), či prádelna pro ubytované hosty.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutě Owner's Suites začínají na 1 200 dolarech za osobu při plavbě Karibikem.

Rozloha kajut Owner's Suites činí 120 metrů čtverečných a nabízí luxus, o jakém se vám dosud nesnilo.

Zdroj: fromthedeckchair.com

Kajuta Wintergarden Suites (lodní společnost Seabourn Cruise Line, lodě Seabourn Odyssey, Seabourn Quest a Seabourn Sojourn)

Kajuty o rozloze 101 metrů čtverečních jsou vybaveny obřím obývacím pokojem s nespočtem míst k sezení a odpočinku, jídelnou a barem, ale i několika ložnicemi se samostatnou koupelnou, jejíž součástí je kromě jiného třeba i vířivá vana. Kajuty Wintergarden Suites jsou vyvedeny ve světlém dřevě, které zajímavě doplňují rudé akcenty.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutě Wintergarden Suites začínají na 1 714 dolarech za osobu při plavbě Karibikem.

Dominantou kajut je světlé dřevo v kombinaci s rudými akcenty.

Zdroj: https://www.seabourn.com/

Kajuta Concierge Royal Suites  (lodní společnost Seabourn Disney Cruise Line, lodě Disney Wonder a Disney Magic)

Tyhle kajuty, z nichž dýchá kouzelný duch Disney postaviček, mají téměř sto metrů čtverečných. Vybaveny jsou obří ložnicí s King size postelí, několika koupelnami s vířivou vanou, ale především roztomilými pokojíčky pro nejmenší návštěvníky, které představují pravé a nefalšované království plyšových Disney postaviček. K dispozici je i oddělená jídelna, obývací pokoj a multimediální místnost pro malé i velké.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutě Concierge Royal Suites  začínají na 710 dolarech za osobu při plavbě Karibikem.

Disney není jenom pro malé. Přesvědčte se o tom díky kajutám Concierge Royal Suites.

Zdroj: http://parksandresorts.wdpromedia.com


Vybíráme to nejlepší z plaveb

Velká Británie, USA

Loď: Queen Mary 2 | Nocí: 7| Vyplutí: Southampton
Termíny vyplutí:

Velká Británie, USA

Loď: Queen Mary 2
Počet nocí: 7
Přístav vyplutí: Southampton

Španělsko, Itálie, Francie, Portugalsko

Loď: Costa Favolosa | Nocí: 10| Vyplutí: Barcelona
Termíny vyplutí:

Španělsko, Itálie, Francie, Portugalsko

Loď: Costa Favolosa
Počet nocí: 10
Přístav vyplutí: Barcelona

Velká Británie, USA, Britské Panenské...

Loď: Queen Mary 2 | Nocí: 26| Vyplutí: Southampton
Termíny vyplutí:

« zpět na hlavní stránku

Proč cestovat s námi?

  • 1 Máme širokou a aktuální nabídku plaveb z celého světa.
  • 2 K dispozici jsou Vám naši zaměstnanci na více než 50 pobočkách, kteří Vám pomohou s výběrem plavby nebo Vám sestaví nabídku dle Vašich specifických požadavků.
  • 3 Je za námi více než 90 let zkušeností silné cestovní kanceláře.
  • 4 U nás si plavbu vybere opravdu každý, kdo hledá kvalitu, spolehlivost a chce zažít „jinou dovolenou“.

Newsletter

Chcete dostávat naše novinky mailem?

Objevte kouzlo cestování lodí

další články »
Co všechno je v ceně při plavbě s českým delegátem?

Co všechno je v ceně při plavbě s českým delegátem?

Rádi byste se vydali na dovolenou na obří výletní lodi a měli pocit naprostého komfortu? Vydejte se na plavbu s českým delegátem. Postará se o vás ve dne v noci. více »

Sólo plavba po moři: 6 důvodů, proč bude naprosto dokonalá

Sólo plavba po moři: 6 důvodů, proč bude naprosto dokonalá

Dopřejte si odpočinek dle svých představ a vyrazte na sólo vysněnou plavbu! Bude to nejlepší dovolená vašeho života.  více »

10 míst a situací na lodi, ze kterých potřebujete mít fotku

10 míst a situací na lodi, ze kterých potřebujete mít fotku

Fotky a selfíčka patří ke každodennímu životu, k dovolené pak obzvlášť. Pokud se chystáte na plavbu na výletní lodi, tahle místa jsou pro zachycení okamžiku jako stvořená. více »

Nová loď Costa Firenze: Humanoidní roboti reagující na lidské emoce i skywalk

Nová loď Costa Firenze: Humanoidní roboti reagující na lidské emoce i skywalk

Nejnovější přírůstek flotily Costa Cruises bude na vodu slavnostně spuštěn na podzim roku 2020. Už nyní je ale možno rezervovat plavby na palubě luxusní lodi, kde se snoubí věhlasný styl a tradiční italská pohostinnost. více »