10 nejlepších lodních kajut současnosti: Krystaly Swarovski i piano za 250 000 dolarů

11. 12. 2017

Kajuta Crystal Penthouse (lodní společnost Crystal Cruises, loď Crystal Serenity)

Okouzlující apartmán s rozlohou 125 čtverečních metrů je prakticky jedním velkým panoramatickým oknem. Prosklená kajuta od stropu až po podlahu umožňuje pozorovat okolní krásy v kteroukoli denní či noční dobu, bez toho, abyste museli kajutu opustit. To vše ale při zachování naprostého soukromí. Obří kajutu osvětlují přenádherné lustry, vykládané Swarovski krystaly, podlahu tvoří dřevěné parkety i italské mozaikové dlaždice. Součástí kajuty je i soukromá venkovní paluba, ložnice s TV místností, hala s prádelnou, ale i jídelna. Apartmá má pochopitelně soukromý vchod.

Kolik vás to bude stát? Cena za jednu noc v luxusní kajutě Crystal Penthouse začíná na 1 762 dolarech za osobu při plavbě Karibikem.

Kajuta Crystal Penthouse je jednou obří panoramatickou vyhlídkou.

Zdroj: http://www.crystalcruises.com

Kajuta Penthouse Suites (lodní společnost Celebrity Cruises, lodě Celebrity Solstice, Eclipse, Equinox, Reflection, Silhouette

Venkovní verandy o rozměrech 40 čtverečních metrů s kompletním terasovým vybavením, obří vnitřní prostory s dřevěnými podlahami, plyšovým nábytkem, ale třeba i 52palcový LCD televizor s prostorovým zvukem – potřebujete další důvody, proč začít šetřit na pár nocí v kajutě Penthouse Suites? Pokud vás nepřesvědčilo ani výše uvedené, pak doplníme, že součástí kajuty je i jídelna pro osm osob, ložnice s postelí King Size, mramorovou vanou a vířivkou.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutě Penthouse Suites začínají na 1 100 dolarech za osobu při plavbě Karibikem.

Luxusní nábytek, značkové vybavení i mramorová vana – tohle najdete v kajutě Penthouse Suites.

Zdroj: https://www.celebritycruises.com

Kajuta Owner's Suites (lodní společnost Norwegian Cruise Line, lodě Marina a Riviera)

185 metrů čtverečních je připraveno pouze pro vás a vaši drahou polovičku. Kajuty jsou vybaveny nábytkem a zařízením, které osobně navrhoval proslulý módní návrhář Ralph Lauren. Součástí ložnice je opět postel o velikosti King Size, která doslova vybízí k romantickým hrátkám, ale i pohodovému odpočinku. Kajuta má vlastní vchod s ebenovým klavírem a její součástí je třeba i mediální kout s profesionálním zábavním systémem. Koupelna je vybavená luxusní vířivkou, ale i koupelnovou kosmetikou Bulgari. Ubytujete-li se v kajutě Owner's Suites, získáte automaticky přístup do salonku Executive Lounge, kde si můžete zdarma pochutnávat na gastronomických specialitách, nealkoholických nápojích a ještě získáte osobního komorníka, který vám bude k dispozici 24 hodin denně.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutě Owner's Suites začínají na 1 700 dolarech za osobu při plavbě Karibikem.

Nábytek a doplňky pro tyto kajuty navrhoval sám Ralph Lauren.

Zdroj: https://fthmb.tqn.com

Kajuta Royal Loft Suites (lodní společnost Royal Caribbean, lodě Allure of the Seas, Anthem of the Seas, Oasis of the Seas a Quantum of the Seas)

Když se k rozloze kajuty, která činí neuvěřitelných 149 čtverečních, přidá balkon o dalších 80 metrech, vznikne obří luxusní prostor i pro ty nejnáročnější cestovatele. Apartmán je tvořen dvěma patry a pojme až šest osob. Součástí kajuty jsou prosklená okna umožňující panoramatický výhled po okolí. Kajuta má rovnou dvě ložnice a obří obývací prostor, jehož dominantou je nepochybně luxusní sedačka, která se v případě potřeba promění na obří manželskou postel.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutě Royal Loft Suites začínají na 1 224 dolarech za osobu při plavbě Karibikem.

Kajuty Royal Loft Suites jsou dvoupatrové a pojmou až 6 osob.

Zdroj: royalcaribbean.com

Kajuty Balmoral a Sandringham Duplexes (lodní společnost Cunard Cruise Line, loď Queen Mary 2)

Obří dvoupatrové apartmány disponují luxusním zakřiveným schodištěm, které vede do impozantní ložnice v patře. Součástí koupelen jsou mramorové vany a vířivky i samostatný sprchový kout. Obytný prostor se rozkládá na více než 200 metrech čtverečných, jejichž součástí je i venkovní terasa, na kterou jde ale dost dobře vidět z veřejných palub, což může být pro určitou skupinu cestovatelů zajímavým benefitem.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutách Balmoral a Sandringham Duplexes začínají na 2 628 dolarech za osobu při transatlantické plavbě.

Kajuty nabízí neuvěřitelný prostor dosahující 200 metrů čtverečných.

Zdroj: http://sparkx.org

Kajuta Haven 3-Bedroom Garden Villas (lodní společnost Norwegian Cruise Line, lodě Norwegian Gem, Norwegian Jade, Norwegian Jewel a Nowegian Pearl)

Pokud vám byly rozlohy předchozích apartmánů málo, máme pro vás opravdový skvost. Tím jsou obří kajuty lodí Norwegian Gem, Norwegian Jade, Norwegian Jewel a Nowegian Pearl, z nichž některé dosahují neuvěřitelných 500 metrů čtverečných! Kajuta je tvoře megalomanským obývacím pokojem, barem, rozlehlým jídelním stolem, třemi ložnicemi s manželskou postelí o velikosti King nebo Queen size a vlastní zahraní terasou s venkovním jídelním koutem i hot tube. Ubytovaní hosté mají navíc přístup třeba do soukromého bazénu, na sluneční terasy i do zdejší posilovny.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutě Haven 3-Bedroom Garden Villas začínají na 1 200 dolarech za osobu při plavbě Karibikem.

Některé z palub dosahují úctyhodné rozlohy 500 metrů čtverečných!

Zdroj: norwegianvoyages.com

Kajuta Regent Suite (lodní společnost Regent Seven Seas Cruises, loď Seven Seas Explorer)

Kajuta Regent Suite je ztělesněním dokonalého luxusu a už ve svém prapočátku byla navrhnuta jako vůbec ta nejluxusnější kajuta na moři. Na 270 čtverečních metrech najdete vlastní lázně, wellness, i saunu. Samozřejmostí je i venkovní balkón o 90 metrech čtverečních. Součástí apartmá je panoramatický výhled po okolí, mramorové vybavení a doplňky z exotického dřeva nebo klavír Steinway Arabesque za 250 000 dolarů. V kajutě jsou i dva televizory s vysokým rozlišením 4K a každý pokoj je doplněn uměleckými knihami s omezeným počtem výtisků. Chybět nesmí samozřejmě ani takové doplňky jako luxusní mísy značky Murano nebo ručně vyrobené dekorace.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutě Regent Suite začínají na 5 000 dolarech za osobu.

Součástí kajut Regent Suite je mramor, exotické dřevo i klavír za 250 000 dolarů.

Zdroj: skift.com

Kajuta Owner's Suites (lodní společnost Silversea Cruises, loď Silver Spirit)

Kajuty tohoto typu jsou na palubě pouze dvě. Jejich rozloha činí asi 120 metrů čtverečních a místnosti jsou vyloženy světlým dřevem, které doplňují skleněné a kovové doplňky a stylový nábytek. Součástí obývacího pokoje je zapuštěné jemné osvětlení, televizor s plochou obrazovkou i pracovní kout s luxusním psacím stolem. Součástí kajuty je i vlastní jídelna s kávovarem Illy, dvě ložnice (v jedné z nich je i mramorová koupelna), či prádelna pro ubytované hosty.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutě Owner's Suites začínají na 1 200 dolarech za osobu při plavbě Karibikem.

Rozloha kajut Owner's Suites činí 120 metrů čtverečných a nabízí luxus, o jakém se vám dosud nesnilo.

Zdroj: fromthedeckchair.com

Kajuta Wintergarden Suites (lodní společnost Seabourn Cruise Line, lodě Seabourn Odyssey, Seabourn Quest a Seabourn Sojourn)

Kajuty o rozloze 101 metrů čtverečních jsou vybaveny obřím obývacím pokojem s nespočtem míst k sezení a odpočinku, jídelnou a barem, ale i několika ložnicemi se samostatnou koupelnou, jejíž součástí je kromě jiného třeba i vířivá vana. Kajuty Wintergarden Suites jsou vyvedeny ve světlém dřevě, které zajímavě doplňují rudé akcenty.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutě Wintergarden Suites začínají na 1 714 dolarech za osobu při plavbě Karibikem.

Dominantou kajut je světlé dřevo v kombinaci s rudými akcenty.

Zdroj: https://www.seabourn.com/

Kajuta Concierge Royal Suites  (lodní společnost Seabourn Disney Cruise Line, lodě Disney Wonder a Disney Magic)

Tyhle kajuty, z nichž dýchá kouzelný duch Disney postaviček, mají téměř sto metrů čtverečných. Vybaveny jsou obří ložnicí s King size postelí, několika koupelnami s vířivou vanou, ale především roztomilými pokojíčky pro nejmenší návštěvníky, které představují pravé a nefalšované království plyšových Disney postaviček. K dispozici je i oddělená jídelna, obývací pokoj a multimediální místnost pro malé i velké.

Kolik vás to bude stát? Ceny za jednu noc v kajutě Concierge Royal Suites  začínají na 710 dolarech za osobu při plavbě Karibikem.

Disney není jenom pro malé. Přesvědčte se o tom díky kajutám Concierge Royal Suites.

Zdroj: http://parksandresorts.wdpromedia.com


Vybíráme to nejlepší z plaveb

Itálie, Španělsko, Portugalsko, Francie

Loď: MSC Virtuosa | Nocí: 10| Vyplutí: Janov
Termíny vyplutí:
zobrazit mapu od 14 890,- Kč Detail plavby »

Itálie, Španělsko, Portugalsko, Francie

Loď: MSC Virtuosa
Počet nocí: 10
Přístav vyplutí: Janov

USA, Bahamy

Loď: Celebrity Apex | Nocí: 3| Vyplutí: Fort Lauderdale
Termíny vyplutí:
zobrazit mapu od 14 500,- Kč Detail plavby »

USA, Bahamy

Loď: Celebrity Apex
Počet nocí: 3
Přístav vyplutí: Fort Lauderdale

Itálie, Francie, Španělsko

Loď: Azamara Quest | Nocí: 7| Vyplutí: Civitavecchia / Řím
Termíny vyplutí:
zobrazit mapu od 27 860,- Kč Detail plavby »

Itálie, Francie, Španělsko

Loď: Azamara Quest
Počet nocí: 7
Přístav vyplutí: Civitavecchia / Řím

« zpět na hlavní stránku

Proč cestovat s námi?

  • 1 Máme širokou a aktuální nabídku plaveb z celého světa.
  • 2 K dispozici jsou Vám naši zaměstnanci na více než 50 pobočkách, kteří Vám pomohou s výběrem plavby nebo Vám sestaví nabídku dle Vašich specifických požadavků.
  • 3 Je za námi více než 90 let zkušeností silné cestovní kanceláře.
  • 4 U nás si plavbu vybere opravdu každý, kdo hledá kvalitu, spolehlivost a chce zažít „jinou dovolenou“.

Newsletter

Chcete dostávat naše novinky mailem?

Objevte kouzlo cestování lodí

další články »
Plavba Martinik: Co všechno můžete zažít ve Fort-de-France a jeho okolí?

Plavba Martinik: Co všechno můžete zažít ve Fort-de-France a jeho okolí?

Francouzský zámořský department v Karibském moři je nádherný kousek planety. Najdeme ho mezi ostrovy Svatá Lucie a Dominika a v pohodě se tu domluvíte francouzsky. více »

Věci, které si sbalit s sebou před plavbou na lodi

Věci, které si sbalit s sebou před plavbou na lodi

A je to tady! Do vaší vysněné dovolené na lodi zbývá posledních pár dnů. Co si sbalit s sebou? více »

Oddysey of the Seas

Oddysey of the Seas

Představujeme nový přírůstek do flotily společnosti Royal Carribean International. Na vlny se spustí koncem roku 2020. více »

Hamburk: Průvodce městem a zajímavé tipy co navštívit

Hamburk: Průvodce městem a zajímavé tipy co navštívit

Přístavní skvost s jedinečnou atmosférou. Některé zdroje mu přisuzují i pojmenování „německá brána do světa“. Nutno podotknout, že zcela oprávněné. více »